KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034216
nr 1603 4216
Oidentifierad konstnär. Landskap med träd & gärdesgård. Ej signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 135x101 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:09:46
1/3 22:00:28